Volkswagen Crafter

Nový užitkový vůz Volkswagen Crafter ve skříňovém provedení podává maximální výkon na každé pracovní cestě. S točivými momenty až 400 Nm (motor s výkonem 120 kW/163 PS) a zároveň extrémně nízkou spotřebou paliva nastavuje tato dodávka měřítka ve své třídě.

Na krátkých i dlouhých cestách navíc využijete širokou paletu moderních asistenčních systémů, jako je například tempomat dodávaný na vyžádání či sériové doporučení k zařazení převodového stupně.

Mimořádně vysoká variabilita vozu Volkswagen Crafter Vám přitom neklade téměř žádné hranice. Sériová příprava pro přídavné agregáty navíc z nového vozu Volkswagen Crafter dělá optimální základnu pro nespočet nástaveb.

Ložný prostor - variabilní a odolný jako nikdy jindy.

Rozhodnete-li se pro Volkswagen Crafter, otevřou se Vám jedinečné možnosti přepravy. U skříňového provedení lze až 17 m3 - díky velkým křídlovým dveřím a nejširším posuvným dveřím ve své třídě - naložit rychle a snadno a navíc až o 120 kg více než dosud. Součástí promyšleného systému upevnění je například řada sériových a volitelných upínacích možností, díky kterým zůstane vše bezpečně na svém místě.

Dokáže velké věci.

Do ložného prostoru vozidla se vejde až pět europalet. Zadní křídlové dveře s úhlem otevření volitelně až 270° a také extra široké posuvné dveře s nakládací šířkou 1.300 mm, při středním a dlouhém rozvoru, usnadňují nakládku a vykládku. A ještě pohodlněji to jde s druhými posuvnými dveřmi, kterými lze vůz vybavit na přání.

Katalogy a ceníky ke stažení