Volkswagen Caddy

Který Caddy je pro Vás ten pravý?

Pro rodinu, volný čas a pro dovolenou v kempu. Pro více nebo raději méně pasažérů. Pro velká a pro malá zavazadla. A pro nejrozmanitější přání, která mohou přijít. Volkswagen Caddy se svými pěti variantami výbav je dobře připraven splnit každé individuální požadavky. A ještě jedna výhoda: Až do výbavy Volkswagen Caddy Comfortline je možné každý model mít také v provedení Maxi s prodlouženým rozvorem kol.

 Caddy Trendline

Malé změny mohou být příčinou velkých rozdílů. Madla dveří, vnější zpětná zrcátka a kryt osvětlení poznávací značky jsou u Volkswagen Caddy Trendline lakovány v barvě vozu a propůjčují mu tak prvotřídní vzhled. Prostor pro cestující je vybaven mnoha praktickými detaily, jako jsou odkládací síťové kapsy pod stropem, odkládací přihrádka s krytem a zásuvka pod sedadlem řidiče. Ve středové konzole vpředu se nachází odkládací přihrádky s krytem a dvěma držáky nápojů, vzadu je umístěn jeden držák nápojů, dva výdechy ventilace a dvanáctivoltová zásuvka. 

Součástí sériové výbavy je rádio "RCD 210" se šesti reproduktory.

Praktické a velmi pohodlné zároveň - výškově nastavitelné sedadlo řidiče. Můžete si tak při řízení najít svou optimální pozici a v pohodové atmosféře si užívat svou oblíbenou hudbu. Rádio "RCD 210" se šesti reproduktory, podporou formátu MP3, CD přehrávačem, přípravou pro mobilní telefon a rozhraním AUX-IN je pro Volkswagen Caddy Trendline součástí sériové výbavy automobilu. A nejenom pro něj, také pro Volkswagen Caddy Maxi Trendline: Ten nabízí stejnou výbavu jako varianta s krátkým rozvorem.

Caddy Comfortline

Volkswagen Caddy Comfortline dělá čest svému jménu. Zvenku zapůsobí chromovanými 

žebry mřížky chladiče a chromovanými lemy okolo mlhových světlometů, koly z lehké slitiny, nárazníky lakovanými v barvě vozu, černými podélnými střešními nosiči a zatmavenými zadními okny, která brání pronikání slunečních paprsků stejně jako zvědavým pohledům zvenčí. Z mnoha vysoce kvalitních materiálů a pečlivě zpracovaných detailů interiéru automobilu Volkswagen Caddy Comfortline lze například zmínit kůží potaženou hlavici řadicí páky, madlo ruční brzdy a volant.

Klimatizace a paket "Světla a výhled" jsou součástí sériové výbavy.

Díky rádiu "RCD 310" se šesti reproduktory a klimatizaci "Climatic" se pro Vás každý metr strávený na cestě stane zážitkem. Multifunkční displej palubního počítače a tempomat jsou také dodávány sériově, stejně jako paket "Světla a výhled". Jeho součástí je vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, které se automaticky zatmaví v okamžiku, kdy Vás světla vozu jedoucího za Vámi začínají oslňovat. Senzor reagující na světlo umístěný v držáku vnitřního zpětného zrcátka automaticky zapne světla v případě snížené viditelnosti. A dešťový senzor za deště aktivuje stěrače předního skla a reguluje jejich rychlost.

 Caddy Tramper

Pro všechny, pro které je cestování tím nejlepším trávením času, jsou tu Volkswagen Caddy Tramper a Volkswagen Caddy Maxi Tramper. Oba modely v sobě ukrývají chytrá řešení, která Vás nenechají v klidu, dokud je nevyzkoušíte. Například sedadla v prostoru pro cestující mohou být snadno překlopena a díky skládací matraci o rozměrech 1,1 x 2,0 m tak vznikne komfortní plocha pro spaní. Závěsy a závěsné kapsy na bočních oknech a magnetický závěs na okně zadních dveří zatemní záď vozu ze všech stran a zajistí Vám tak nerušený spánek.

 
O pořádek je postaráno - například díky závěsným brašnám.

Po dni nabitém zážitky můžete relaxovat v příjemné atmosféře halogenového světla umístěného v zadních výklopných dveřích. Všechna sedadla jsou čalouněná odolnou látkou "Takato". Závěsné brašny a zásuvky pod předními sedadly Vám pomohou udržet pořádek ve voze. Podélné střešní nosiče slouží jako základna pro montáž dalších střešních nástaveb.

 

S paketem "Camping" jste na svou dovolenou dobře vyzbrojeni.
Na přání dodávaný paket "Camping " vytvoří z automobilu Volkswagen Caddy Tramper a Volkswagen Caddy Maxi Tramper malý apartmán pro trávení dovolené. Zahrnuje stan o půdorysu 2,3 x 2,0 m, jenž lze snadno připevnit k zadním dveřím pomocí zamačkávacích cvoků. Stůl a dvě skládací židle, jež jsou rovněž součástí paketu, mohou být velmi rychle sestaveny a ventilační mřížka může být v okamžiku připevněna na okno bočních posuvných dveří.

Caddy Highline

Rozsáhlá výbava a k tomu ještě spousta prostoru - díky unikátní kombinaci komfortu, variability a komapaktních tvarů je Volkswagen Caddy Highline automobilem, který  splní i ty nejvyšší nároky. Zvnějšku to na první pohled prozrazujují sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny. V interiéru je Caddy Highline sériově vybaven dvouzónovou klimatizací "Climatronic", multifunkčním volantem v kůži a multifunkčním ukazatelem palubního počítače "Plus". Nadto si řidič a spolujezdec mohou užívat komfort vyhřívaných sedadel s kvalitním čalouněním "Alcantara" - stejným materiálem je čalouněna také druhá řada sedadel. V rámci sériové bezpečnostní výbavy jsou místa řidiče a spolujezdce pro případ nehody vybavena bočními a hlavovými airbagy.

 

Katalogy a ceníky ke stažení