Nové vozy Škoda

/upload/files/ceniky-2017/nova-octavia-rs-cenik.pdf/upload/files/ceniky-2017/nova-octavia-rs-cenik(2).pdf/upload/files/ceniky-2017/nova-octavia-rs-cenik(2).pdf

Auto-Poly s.r.o. vám přináší bohatou nabídku nových a referentských vozů značky Škoda. Kromě prodeje nových vozů vám dále nabízíme bohatou nabídku dalších doplňkových služeb, ať už se jedná o servis vašeho auta nebo o prodej příslušenství.

Jaká auta značky Škoda u nás naleznete?

Citigo

 

Fabia

 

Rapid

Škoda Citigo   Škoda Fabia   Škoda Rapid
         

Katalogy ke stažení

 

Katalogy ke stažení

 

Katalogy ke stažení

Citigo   Fabia   Rapid
Příslušenství   Příslušenství   Příslušenství
         
         

Ceníky ke stažení

 

Ceníky ke stažení

 

Ceníky ke stažení

Citigo   Fabia   Rapid
         

Škoda Citigo, to je všestranný městský vůz pro celou rodinu. Snoubí v sobě bezpečnost, eleganci a výborné jízdní vlastnosti, díky čemuž se stává jedničkou ve své třídě.

  Moderní, dynamická a emocionální – tak vyjíždí nová ŠKODA Fabia na pomyslné přehlídkové molo soutěže automobilové elegance. První designová skica odhaluje mladý, svěží a malý rodinný vůz, z něhož vyzařují typické geny a nezaměnitelný charakter značky ŠKODA.   Škoda Rapid je komfortní vůz nižší střední třídy, vhodný jak do města, tak i na rodinnou dovolenou. Rapid má nejenom vynikající jízdní vlastnosti, ale díky integrovaným systémům ESC a ABS splňuje i vysoké nároky kladené na bezpečnost.
   

 

 

Rapid Spaceback

 

Octavia

 

Superb

  Škoda Octavia   Škoda Superb
         

Katalogy ke stažení

 

Katalogy ke stažení

 

Katalogy ke stažení

Rapid   Octavia, Octavia Combi   Nový Superb
Příslušenství   Octavia RS, Octavia Combi RS   Příslušenství
    Příslušenství    
         

Ceníky ke stažení

 

Ceníky ke stažení

 

Ceníky ke stažení

Rapid Spaceback   Octavia, Octavia Combi   Superb a Superb Combi
    Octavia RS, Octavia Combi RS    
    NováOctavia, Octavia Combi    
    Nová Octavia RS    
    NováOctavia ​Scout    
Škoda Rapid Spaceback je sice oproti klasickému Rapidu menší, ale svou prostorností ve své třídě stále vyniká. Rapid Spaceback vedle prostorného interiéru oplývá například panoramatickou střechou či úspornými a zároveň výkonnými motory.   Ne náhodou patří Škoda Octavia k nejfrekventovanějším vozům v Čechách. Díky vynikajícím jízdním vlastnostem, prostornému interiéru a úložnému prostoru, elegantnímu designu a vysoké bezpečnosti se nová Octavia řadí mezi nejoblíbenější vozy nižší střední třídy.   Nový Superb je úžasně komfortní a zároveň dynamický, pod kapotou i v interiéru ukrývá mnoho moderních technologií. Exceluje i tam, kde byste to u luxusního vozu nečekali - do zavazadlového prostoru se vejde až 625 litrů.