California

California nabízí spoustu komfortu na malém prostoru. Potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními infotainment systémy. Je tak ideálním automobilem pro spontánní výlety i spoustu dalších aktivit.

Hotel California – na cestách jste jako doma.

Ať ve všední den nebo na dovolené – California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy, stejně jako na inovativní mobilní služby online.

Pohodlí jako doma.

 
California nabízí spoustu komfortu na malém prostoru. Potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními infotainment systémy. Je tak ideálním automobilem pro spontánní výlety i spoustu dalších aktivit.

Nejnovější generace motorů, které jsou určené pro vůz California, splňuje emisní normu Euro 6. Vy se tak můžete těšit z mimořádně nízké spotřeby paliva, aniž byste se přitom museli vzdát radosti z jízdy.

Grand California

 
Pět místností, které tvoří jeden grand domovV útulné ložnici si můžete nechat zdát sny. V kuchyni vykouzlíte ty nejrozmanitější pochoutky. V obývacím pokoji strávíte společný čas při jídle, klábosení a smíchu. V koupelně nastartujete správně každý nový den. A mezitím budete trávit čas ve venkovním pokoji v přírodě. Ať společně, nebo každý tak trochu v soukromí. Mezi vlastními čtyřmi stěnami je to prostě nejhezčí. Nová Grand California proto nabízí různé obytné prostory. Vy se tak budete na každém místě na světě cítit jako doma.

Ať v patře, napříč nebo po délce, zde se vyspí dobře každý.

 

Zcela upřímně – každý nejraději spí ve své vlastní posteli. Na polštáři, který je načechraný tím správným způsobem. na matraci, jež péruje přesně tak, jak to máte rádi. Proto je ve vašem domově na čtyřech kolech zabudovaná Vaše vlastní postel. Nová Grand California 600 je vybavena dvěma útulnými lůžky v patře pod velkým střešním vikýřem a velkou postelí umístěnou napříč. Nabízí tak místo pro čtyři osoby. Nová Grand California 680 je pak vybavena velkou postelí umístěnou podélně a poskytuje tak ještě více komfortu. Dobrou noc.

Uvedení na trh

Nová Grand California bude uvedena na trh v druhé polovině roku 2019 a obohatí tak tento automobilový segment o jeden z nejmodernějších cestovních automobilů současnosti.

Objednávka na servis

Pro závaznou objednávku vyčkejte prosím na potvrzení formou SMS nebo telefonní hovor

Datum a čas

Kontaktní údaje

Vozidlo
Oblíbené servisní úkony

Objednat předváděcí jízduOdhlásit se z odběru novinek

[stiskněte "Odhlásit"]