Caddy

Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení.
Funkčnost, flexibilita a mnohostrannost vozů Caddy jsou na takové úrovni, jako nikdy dříve. Kromě toho Vám tyto šikovné
a kompaktní vozy nabízejí vše, co potřebujete k profesionální prezentaci u svých zákazníků.
Volkswagen Caddy přijíždí  s novými trumfy, které získáte nad rámec akčního zvýhodnění.
Vyberte si Váš trumf:
25000 Kč s DPH – zvýhodnění vozu při financování s VWFS
Úvěr bez úroků – 0% úročení od 30% akontace
Akční operativní leasing – od 5699 Kč bez DPH
Servis na 5 let zdarma (s limitem 150000 km)
35000 Kč zvýhodnění na odkup stávajícího vozu na protiúčet
Více informací u našich prodejců – neváhejte je to časově omezená akce!

Caddy

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

 

Nabídka pro model Caddy zahrnuje vysoce kvalitní rádia a navigační systémy, stejně jako mobilní služby online, díky kterým budete mít ještě lepší informace. Moderní systémy topení a klimatizace pak zajistí příjemné klima.

Caddy skříňový

Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení. Díky skříňovému vozu Caddy máte k dispozici automobil, na který se můžete spolehnout v téměř každé situaci. Funkčnost, flexibilita a mnohostrannost – tento šikovný a kompaktní dodávkový vůz Vám nabízí vše, co potřebujete k profesionální prezentaci u Vašich zákazníků.

 

Pro Caddy skříňový vůz jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a navíc splňují emisní normu Euro 6. K dalším vlastnostem těchto pohonných jednotek patří efektivita a bezpečnost.

Caddy combi

Caddy kombi zapůsobí celou řadou komfortních funkcí. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, díky kterým se rychleji dostanete na místo Vaší příští práce, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace, Váš pracovní den bude ve voze Caddy ještě příjemnější.

 

Caddy kombi je sériově vybaven mnoha bezpečnostními systémy. Navíc jej lze vybavit inovativními asistenčními systémy, které Vám usnadní každou cestu.

Caddy beach

S vozem Caddy Beach zažijete dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat – na místech, která navštívil jen málokdo.

 

Caddy Beach má dokonalou výbavu, abyste si každý den mohli užít zcela novým způsobem, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

 

Součástí sériové výbavy je pohodlná velká plocha pro spaní, neprůhledná kapucová clona předního okna, stejně jako clony bočních oken na magnety a praktické odkládací brašny.

V kombinaci s volitelným paketem „Camping“ vytvoříte z Caddy Beach malý obytný vůz. Jeho součástí je celta o rozměrech 2,3 × 2,0 m na zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru, dvě skládací židle, stůl a větrací síť na boční posuvné dveře.

  Objednávka na servis

  Pro závaznou objednávku vyčkejte prosím na potvrzení formou SMS nebo telefonní hovor

  Datum a čas

  Kontaktní údaje

  Vozidlo
  Oblíbené servisní úkony

   Objednat předváděcí jízdu    Odhlásit se z odběru novinek

    [stiskněte "Odhlásit"]