Amarok

100% síla. 100% V6.

Ke stažení:

amarokkatalog-final

Nový Amarok

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Nový Amarok s vidlicovým šestiválcovým motorem s výkonem až 190 kW je spojením všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: atraktivní design, robustní konstrukci a spoustu síly.

Work ‚n‘ joy

Díky své promyšlené konstrukci nabízí Amarok dostatek odolnosti pro tvrdou práci a náročné koníčky.  Ať už potřebujete odvézt svoji jachtu na vodu, stavební materiál nebo koně Vaší dcery, se vším si Amarok hravě poradí. Navíc se vždy budete společně těšit na další náročný úkol.

Amarok Aventura

Prémiový model Aventura se díky Sportsbaru(3) a chromovaným prahovým trubkám s LED nástupním osvětlením prezentuje zcela mimořádným způsobem. Ostře modelované tvary umocňují dojem síly, kterou dále podtrhují zatmavené zadní světlomety a dvacetipalcová kola z lehké slitiny „Talca“, jež jsou v této třídě jedinečná.

Exkluzivní prémiová výbava

Výrazný a elegantní: Díky multifunkčnímu koženému volantu s pádly budete mít vše pevně ve svých rukou. Multifunkční ukazatel s 3D zobrazením „Premium“ zajistí, že budete mít vše ve svém zorném poli. Nový posilovač řízení „Servotronic“ navíc zlepšuje přesnost řízení a umožňuje tak mít 100%kontrolu nad vozem i při mimořádně dynamické jízdě.

Amarok Dark Label

Elegantní černá všude, kam se podíváte: S novým vozem Amarok Dark Label projedete džunglí velkoměsta v dokonalém stylu. Celá řada prvků dodává tomuto designovému pickupu punc výjimečnosti, na kterém v luxusních čtvrtích města záleží.

Čistý design ve spojení s ryzí silou

Sebejistý styl a projev síly podtrhují kryty vnějších zpětných zrcátek v matné černé barvě, černá madla dveří a nápis „Dark Label“ na spodní části dveří. Završením exkluzivního designového paketu jsou pak bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a tmavá zadní světlomety.

Amarok Canyon

Ten, kdo chce přežít v divočině, potřebuje spoustu síly. Amarok Canyon proto kombinuje silný motor V6 TDI, s výkonem 150 kW, se stálým pohonem všech kol 4MOTION, osmistupňovou automatickou převodovkou a systémem Offroad ABS.

Upoutá na první pohled

Díky svému neopakovatelnému vzhledu zanechá strhující dojem. Ten může být umocněn exkluzivním oranžovým metalickým lakem Honey s matnými černými rozšířenými blatníky a světelnou rampou s dálkovými světlomety (3). Tyto výrazné detaily z něj dělají skutečný magnet.

  Objednávka na servis

  Pro závaznou objednávku vyčkejte prosím na potvrzení formou SMS nebo telefonní hovor

  Datum a čas

  Kontaktní údaje

  Vozidlo
  Oblíbené servisní úkony

   Objednat předváděcí jízdu    Odhlásit se z odběru novinek

    [stiskněte "Odhlásit"]