Fabia

300 000 Kč

Parametry

Nabízíme originální příslušenství značky Škoda. Veškeré námi nabízené originální příslušenství je vysoce kvalitní, funkčnía spolehlivé. Příslušenství je vyrobeno podle přísných kritérií v těsné spolupráci s vývojovými a designérskými pracovišti.

Originální příslušenství je vždy vyvinuto na míru každého vozu. Jeho koupí tak máte jistotu, že Vámi zvolené příslušenství bude na Váš vůz pasovat bez nutností jakýchkoliv jiných úprav. Veškeré originální příslušenství má vysokou kvalitu, a díky tomu nabízí delší životnost.

Originální příslušenství je ta nejlepší volba, pro kterou se můžete rozhodnout. Spolu s koupí tohoto příslušenství také volíte dokonalost, kvalitu a funkčnost. Samozřejmostí je poskytování záruky nejméně po dobu dvou let.

Pokud tedy stále váháte nad koupí originálního příslušenství, neváhejte kontaktovat naše pracovníky, kteří Vám rádi zodpoví veškeré informace a dotazy týkající se tohoto tématu.

Mezi nejpopulárnější a nejznámější vozy naší republiky patří jednoznačně Škoda Fabia a Fabia combi. Mezi majitele Fabie najdeme privátní klientelu, ale i podnikatele a manažery. Fabia sedne každému. Kvalitní benzínové, ale i naftové motory jsou u Škody Fabie samozřejmostí. Zároveň Vás Fabia s motorem 1.2 http uchvátí svojí nízkou spotřebou paliva. Škoda Fabia nabízí i sedmistupňovou automatickou převodovku.
Fabia je vyráběna i ve dravé, sportovní verzi Fabia RS. Fabia s nadupaným motorem 1.4 TSI 132kW se sedmistupňovou automatickou převodovkou zaručí neopakovatelný zážitek. Její podvozek hravě zvládá svižný průjezd zatáčkami.
Fabia nabízí pohodlné svezení a uvnitř vozu Škoda Fabia combi obrovský prostor. Fabia překvapí zavazadlovým prostorem o velikosti 426 litrů. Z tohoto důvodu se nemusíte bát, že by jste se ve Vaší Fabie i s celou vaší rodinkou, těsnali.
Fabia combi je velmi vhodné auto ke stěhování. Umožňuje totiž sklopení zadní řady sedadel Fabie, čímž získáte celých 1366 litrů. Fabia svým designem již v základním provedení patří k elegantním vozům. Pokud chcete na silnici zazářit, nabízí Škoda svou designovou edici Fabia Monte Carlo. Mezi zajímavé prvky této Fabie patří ztmavení předních svítilen a lesklá černá střecha.
Pokud potřebujete se svým vozem Fabia jezdit nejen po silnici, ale i po polních cestách, tak Fabia ve verzi Scout je určená právě vám. Zvýšený podvozek Fabie Scout a kryt na spodní část motoru umožňuje zvládnutí i lehčího terénu. Okrasné plastové kryty Fabie nad podběhem a jeho boku dokonale splňují svoji funkčnost. Díky nim se nemusíte bát, že Fabii hned ušpiníte nebo poškodíte od odlétajícího kamení. Tyto a mnoho dalších výhod nabízí nová Škoda Fabia. Tak se pojďte svézt.

Dotaz