Níže naleznete přehled aktuálně vypsaných pozic

Pokud není žádná z pozic pro vás “to pravé”, nezoufejte a klidně nám zašlete svůj životopis na e-mail prace@auto-poly.cz  Talentovaní lidé mají u nás vždy dveře otevřené a pokud mezi ně patříte, rádi se s Vámi pobavíme o možnostech spolupráce i nad rámec momentálně vypsaných pozic.

Automechanik – Praha i Příbram

Pracovní náplň:

Opravy vozů ŠKODA vč. záručních, servisní prohlídky, diagnostika závad, kontroly technického stavu vozů, výměna čelních skel (zaučíme), přezouvání a jiné, vč. týmové spolupráce

Požadujeme:

Vyučení v oboru, praxe na stejné pozici vítána, komunikaci se servisními poradci

Nabízíme:

Práci v zázemí malé rodinné firmy (téměř 30 let na trhu), řadu firemních benefitů, školení – profesní růst, nadstandardní platové ohodnocení v rámci úkolové mzdy

Pracovník myčky – Příbram

Ruční mytí vozidel, příprava nových vozidel na prodej

Požadujeme:

Řidičský průkaz B, zodpovědný a pečlivý přístup, praxe na stejné pozici vítána

Nabízíme:

Práci v zázemí malé rodinné firmy (téměř 30 let na trhu), řadu firemních benefitů, zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce je buď pobočka Praha nebo pobočka Příbram
Své životopisy zasílejte na prace@auto-poly.cz
(označte prosím zda máte zájem o Prahu nebo Příbram)

Objednávka na servis

Pro závaznou objednávku vyčkejte prosím na potvrzení formou SMS nebo telefonní hovor

Datum a čas

Kontaktní údaje

Vozidlo

Oblíbené servisní úkony

Objednat předváděcí jízdu

Odhlásit se z odběru novinek

[stiskněte "Odhlásit"]