Novinky

12.03.2020

Nová ŠKODA OCTAVIA

ŠKODA OCTAVIA postoupila na vlastním žebříčku evoluce zase o pořádný kus výš. Je to vůz, který poznáte na první pohled. Vůz, na který nezapomenete.

04.07.2019

ŠKODA KAROQ

Není to tak dávno, co mladoboleslavská automobilka představila svou největší novinku za rok 2017. Velmi snadno zapamatovatelné jméno KODIAQ získalo přízeň zájemců, což dopomohlo ke vzniku vozu KAROQ, který se i tak označuje za vlastně zkráceného bratra mocelu KODIAQ.

03.07.2019

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní.

02.07.2019

ŠKODA RAPID

Ať už se chystáte jen na velký nákup, nebo na rodinnou dovolenou, RAPID výborně obstojí za všech okolností.

02.07.2019

ŠKODA KODIAQ

Síla, prostor a emoce. To v sobě spojuje nová ŠKODA KODIAQ. Automobilka s ní vstupuje do segmentu velkých SUV, kde zatím nenabízela žádný model. Design vychází ze studie Vision S, která vzbudila nadšení a ponese typické prvky aktuální modelové řady mladoboleslavské automobilky.

02.07.2019

ŠKODA OCTAVIA

Za vysokou úroveň bezpečnosti získala Nová OCTAVIA od Euro NCAP nejlepší možné hodnocení v podobě pěti hvězd.

02.07.2019

ŠKODA SCALA

ŠKODA SCALA je zcela nový, vysoce moderní a kompaktní hatchback, který osloví i náročnější publikum. Snoubí se v ní totiž design, technologie a bezpečnost. Rozšiřuje nabídku značky ŠKODA a fanoušci s bystřejším okem velmi rychle poznají, že spolu mají společného velmi málo. Liší se nejen výkonem, ale i designem.

02.07.2019

ŠKODA FABIA

Facelift vozu ŠKODA FABIA , to je bezpečí, skvělý design i zábava ŠKODA FABIA, druhý nejprodávanější model v historii značky se letos dočkala kvalitního faceliftu. Pro mnohé se na první pohled nic nezměnilo, ale při podrobnějším zkoumáním zjistíte, že změn se odehrálo docela dost. Jaké jsou ty hlavní?

02.07.2019

ŠKODA CITIGOe iV

Naše elektrická budoucnost začíná právě teď. Seznamte se s prvním elektrickým modelem CITIGOe iV. Pojďte nyní blíže prozkoumat techniku, s níž nový vůz přijíždí.

Objednávka na servis

Pro závaznou objednávku vyčkejte prosím na potvrzení formou SMS nebo telefonní hovor

Datum a čas

Kontaktní údaje

Vozidlo
Oblíbené servisní úkony

Objednat předváděcí jízduOdhlásit se z odběru novinek

[stiskněte "Odhlásit"]