akce


Nová Škoda Superb Combi – nekonečný prostor pro Váš styl

Nová Škoda Superb CombiHledáte vůz, který dokonale kombinuje luxus a pohodlí, ale nezapomíná ani na praktické využití? Nový Superb Combi překoná Vaše očekávání. Svým designem a výbavou je sebevědomým konkurentem německých značek, a zároveň má vše, co zákazníci oceňují na vozech Škoda. Proto se neztratí na parkovišti luxusního hotelu, bude Vaším spolehlivým společníkem na dlouhých cestách po dálnici a vždy se do něj vejde vše, co budete potřebovat bezpečně dovézt do cíle.

Design a interiér si vás získá

Designéři věnovali nové Škodě Superb Combi stejnou pozornost, jako klasickému modelu. Design vychází z konceptu Vision C a Superb Combi neztrácí nic z jeho elegance, naopak přidává nezaměnitelný design zádě s elegantními svítilnami, které nejvíce vyniknou v noci.

Hlavním rozdílem oproti klasickému liftbacku je u verze Combi velikost kufru. Ta narostla na 660 litrů, po sklopení sedadel nabídne zavazadelník téměř 2 000 litrů. Bez problémů si tedy poradí i s několika jízdními koly nebo nábytkem.

Výborný dojem na Vás udělá i interiér nového Superbu Combi. Jeho prostor je prakticky neomezený, pohodlně se v něm bude cítit i pět dospělých cestujících na delší cestě. Tomu přispěje také příjemný tvar sedadel s optimální měkkostí. Samozřejmostí jsou prémiové materiály, které nikoho nenechají na pochybách, že opravdu cestuje luxusním vozem.

Nuda ani bloudění nehrozí

interiér nové Škody Superb CombiNový Superb Combi kromě prostoru nabízí v interiéru i spoustu moderních technologií, které se postarají o zábavu posádky na dlouhých cestách. V nejvyšší verzi Amundsen nabídne 8“ barevný dotykový displej, Wi-Fi, DVD mechaniku i čtečku paměťových karet. Do nejvyšší verze systému je možné přidat i sim kartu s LTE připojením. A díky 3D navigačnímu systému s mapovými podklady pro celou Evropu se nikdy neztratíte.

Sto až tři sta koní za pár litrů

Pod kapotou Vašeho nového Superbu Combi si můžete vybrat jeden z osmi motorů. Základ nabídky tvoří turbodiesel o objemu 1,6 litru a výkonu 88 kW. I ten dokáže Superb zrychlit z nuly na sto za 10,9 vteřiny a dosáhnout rychlosti 206 kilometrů za hodinu. Navíc Vás potěší jeho kombinovaná spotřeba 4,2 litru s manuální převodovkou a 4 litry s automatickou. Nejvyšší motorizací nového Superbu Combi je moderní dvoulitrový benzinový motor s výkonem 206 kW, který z nuly na sto vystřelí za méně než 6 sekund. Jeho spotřeba je přitom 7,2 litru, což napovídá o jeho efektivitě. Polovina motorů nového Superbu Combi je navíc k dispozici i s pohonem všech čtyř kol.

Nad bezpečností jízdy bdí mnoho pokročilých systémů – multikolizní brzda, automatická brzda proti čelnímu nárazu i detekce mrtvého úhlu. A pokud ke srážce dojde, ochrání Vás až 9 airbagů a propracované kolizní zóny. Maximální počet hvězdiček zíkala nový Superb v testu Euro NCAP.

Přijďte se o kvalitách Nové Škody Superb přesvědčit na předváděcí jízdu u nás v Auto Poly. Můžete si být jistí, že do jiného vozu se Vám po svezení Superbem bude vracet těžko.

 

Chcete se dozvědět víc?