akce


Škoda Superb ceník

Nová Škoda Superb ceník

Ceník nové Škody Superb začíná na 599 900 korunách. Všechny modely nového Superbu Combi pořídíte za sympaticky nízký příplatek 30 tisíc korun. Už za základní cenu dostanete výkonný benzinový motor 1.4 TSI 110 kW. Součástí základní výbavy je například klimatizace, 5“ dotykový displej a zadní parkovací senzor.

Nejlevnější dieselový Superb 2015 najdete v ceníku o pouhou tisícovku dráž. Nabídne výkon 88 kW a spokojí se s čtyřmi litry na sto kilometrů.

Střed nabídky v ceníku Škody Superb pro rok 2015, který bude mezi řidiči pravděpodobně nejoblíbenější, tvoří dvoulitrový turbodiesel s výkonem 110 kW a výbavou Ambition. Ta zahrnuje například bi-xenonové světlomety nebo 6,5“ systém infotainmentu s podporou bluetooth.

Nejvyšší výbavou je tradičně verze Laurin&Klement. Nový Superb s nejsilnějším motorem a pohonem všech čtyř kol pořídíte za 1 006 000 korun. Jeho výbava je nekompromisní a překonává vozy o polovinu dražší. Patří do ní například automatizované parkování, zadní kamera nebo interiér v koženém provedení a adaptivní tempomat.

Ke všem stupňům výbavy doporučujeme přikoupit za 990 korun paket mobilita plus, který prodlužuje záruku na 5 let nebo do 100 tisíc kilometrů.

Podrobnější rozpis cen jednotlivých stupňů výbavy najdete v oficiálním ceníku nové Škody Superb.

Přijďte se o kvalitách nové Škody Superb přesvědčit k nám do Auto Poly na předváděcí jízdu. Nejlepší Škoda všech dob si Vás získá.