akce


Více prostoru, více možností. Nová Fabia CombiObjednat předváděcí jízdu

Testovací jízdu můžete objednat také na telefonu 266 311 608

fabia-combi-overview-slider-01.jpg

Co očekáváte od dokonalého rodinného vozu? Velký zavazadlový prostor? Vysokou úroveň bezpečnosti? Praktický interiér s mnoha odkládacími prostory? Nízkou spotřebu? Nová Fabia Combi to všechno splňuje a navíc přináší mladistvě dravý design, spoustu moderních technologií a nízkou úroveň emisí.

První generace Fabie měla na svou dobu působivý design, ale její zavazadlový prostor nebyl o mnoho větší než u hatchbacku. Druhá generace Fabie Combi naopak nabízí veliký zavazadelník, ale její design neosloví každého. Nová Fabie Combi mistrovsky spojuje obrovský prostor s propracovaným a atraktivním designem. Posuďte sami.

Zavazadlový prostor nové Fabie Combi 2015 přitom pojme úžasných 525 litrů, což je naprosto špičková hodnota v rámci třídy malých rodinných vozů. Mimochodem je to stejně, jako se vejde do první generace Octavie hatchback.  Oproti minulé generaci Fabie Combi se zavazadlový prostor „nafoukl“ o 25 litrů (oproti první Fabii dokonce o více než 100 litrů) a navíc nabízí více praktických sítěk pro zachycení vratkých a drobnějších předmětů.

fabia-combi-overview-slider-04.jpg

Zavazadlovým prostorem to však zdaleka nekončí, prostornější je také interiér. Cestující budou mít více místa nad hlavou, větší pohodlí si užijí také jejich nohy. Poprvé se ve výbavě objevuje panoramatická střecha, která zaujme celou rodinu.

 

Se svým menším bratříčkem, novou Fabií hatchback, sdílí všechny její přednosti, co se týče výbavy moderními technologiemi a bezpečností. Velkým přínosem pro bezpečnost je systém multikolizní brzdy, který zabrání „odmrštění“ od svodidel do protisměru. To je častou příčinou smrtelných dopravních nehod.

Stejně jako hatchback, také nová Fabia Combi zaujme i svoji neskutečně nízkou spotřebou již od 3,4 litru na 100 km. Ruku v ruce se spotřebou jdou i nízké emise hluboko pod hranicí 100 g / km CO2. Jízdní dynamika je přitom nadprůměrná už v základní verzi. Silnější motory pak nabídnou opravdu svižné svezení. Více informací o motorizaci a stupních výbavy najdete v ceníku.
 

fabia-combi-overview-6reasons-02.jpg

Kdo už novou Fabii Combi 2015 viděl, většinou říká, že nová rodinná Škodovka vypadá v reálu ještě daleko lépe. Přijďte se také na vlastní přesvědčit do Auto-Poly v Praze nebo Příbrami nebo si rovnou objednejte předváděcí jízdu. Tým Auto-Poly i nová Škoda Fabia Combi už se na Vás těší!