akce


Ceník nová Fabia

V polovině listopadu přijela nová Škoda Fabia za opravdu atraktivní ceny. Prohlédněte si výběr z ceníku, plnou verzi ceníku nové škody fabia najdete zde nebo po kliknutí na tabulku.

Ceník nové Škody Fabie začíná na pouhých 234 900 korunách za hatchback v základní výbavě, poháněný litrovým benzinovým motorem s velmi slušným výkonem 44 kW. K této verzi doporučujeme jen za 5 000 korun přikoupit výhodný paket Active PLUS, který výbavu rozšíří o klimatizaci, elektrické ovládání oken vpředu, elektricky ovládaná a vyhřívaná zrcátka v barvě vozu a také vnější kliky v barvě vozu.

Kdo má rodinu nebo potřebuje větší zavazadlový prostor na delší cesty, pravděpodobně zvolí spíše verzi kombi. Doby, kdy se za kombi připlácely velké částky, jsou naštěstí pryč. U nižších verzí je příplatek za novou Fabii Combi přibližně 25 tisíc korun, s výkonnějšími motory je Fabia Combi dokonce dražší jen o 10 tisíc korun.

Ceník nové Fabie obsahuje také výkonnější motory. Ty v nabídce zastupuje benzinový turbomotor o objemu 1,2 litru ve třech verzích, nejvýkonnější v sobě ukrývá 110 koní (81 kW). Tento motor lze spárovat také s automatickou převodovkou, která je k dispozici za příplatek 36 tisíc korun.

Nová Škoda Fabia nezklame ani na příznivce dieselových motorů. Základní vznětový motor 1,4 TDI nabídne hned 66 kW, vyšší verze dokonce 77kW. To už je u tak lehkého auta, jakým je nová Fabia, zárukou velmi svižného svezení. Slabší naftový motor nabízí Škoda také s automatickou převodovkou.

Ke všem stupňům výbavy se Vám bude jistě hodit paket Mobilita Plus, který obsahuje asistenční služby a prodlouženou záruku do 100 000 kilometrů nebo 5 let.