akce


Ceník Škody Kodiaq

ceník nové Škody Kodiaq

Kompletní ceník a katalog

Novou Škodu Kodiaq pohání jeden z osmi motorů. Základ tvoří benzínový čtyřválec 1,4 TSI s výkonem 110 kW, základním dieselem je 2,0 TDI s výkonem 110 kW. Na opačné straně nabídky leží dvoulitrový diesel o výkonu 140 kW (190 koní).

Škoda Kodiaq nabízí i pohon 4x4 a adaptivní podvozek a díky světlé výšce téměř 20 cm může směle vyrazit i mimo zpevněné cesty.

Cena nové Škody Kodiaq začíná na 677 900 korunách ve výbavě Active, poháněný benzinovým motorem se skvělým výkonem 110 kW. V této základní výbavě dostanete i elektrické ovládání oken vpředu i vzadu, tzv. Front Assist – sledování odstupu od vpředu jedoucího vozidla včetně automatického zpomalování a brždění nebo střešní nosič. K této verzi se určitě vyplatí dokoupit výhodný paket Active Plus v hodnotě 25 000 Kč, který obsahuje přední mlhové světlomety, tempomat s omezovačem rychlosti a signalizace vzdálenosti při parkování vzadu.

Naopak nejdražší verzi a výbavu pořídíte za 950 900 Kč. V této nejluxusnější verzi dostanete výbavu Style a dieselový motor 2,0 TDI/140 kW 4×4 AP. V této výbavě jsou například chromové lišty oken, tzv. Driver Alert – asistent rozpoznání únavy řidiče, Rear View Camera – zadní parkovací kamera s ostřikovačem nebo „bonbonek“ v podobě vkládaných tkaných koberců.

Všechny výše zmíněné motorizace lze zakoupit ve třech dostupných výbavách – Active, Ambition a Style. Ke každé výbavě je k dispozici i doplňující paket.

Ke všem stupňům výbavy se Vám bude jistě hodit paket Mobilita Plus, který obsahuje asistenční služby a prodlouženou záruku do 100 000 kilometrů nebo 5 let. Zahájení prodeje Škody Kodiaq plánujeme na druhou polovinu února. Pro víc detailů nás kontaktujte.

 

Ke stažení

Kodiaq brožura

Kodiaq příslušenství

Ceník